Effective e-Learning System Based on Digital Competences
Industrijsko-obrtnička škola partner u novom projektu Erasmus+ KA2 strateška partnerstva
Autor: Martina Sertić, 26. 1. 2019.

U novom projektu Erasmus+ KA2 strateška partnerstva pod nazivom Effective e-Learning System Based on Digital Competences naša škola sudjeluje kao partner.

Koordinator projekta ja srednja škola iz Latvije, a partneri na projektu osim Hrvatske su Švedska, Portugala, Rumunjska i Grčka.

Trajanje projekta je dvije godine. U tom razdoblju radit će se na podizanju ICT razine znanja kod nastavnika i učenika uz primjenu web 2.0 alata i izradu e-Learning sustava.

Navedeno će se ostvariti kroz određene aktivnosti:

• razvijanje digitalnih kompetencija nastavnika i učenika,
  • izradu sadržaja vezanih uz e-Learning platformu i implementaciju novih ideja i sadržaja unutar sustava,
  • stvaranje digitalnih i interaktivnih materijala za učenje,
  • te primjenu već postojećih web 2.0 tehnologija.