preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod

Login
Tražilica
Raspored zvonjenja

         Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.30

             VELIKI ODMOR

       4.  9.50-10.35

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00        

       Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.30

             VELIKI ODMOR

      4.   15.50-16.35

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Završni radovi

  

Školska knjižnica

   Ponedjeljak, srijeda, petak

           od 8 do 14 sati

      Utorak od 12 do 18 sati

    

   Četvrtak od 12 do 18 sati

Javni mediji

         

      

     

      

Arhiva naših vijesti

Zanimljivosti

 

 

Korisni linkovi

      

      

      

      

       

       

       

 

Popis djelatnika naše škole

POPIS RADNIKA

 

 

 

rb

Prezime i ime radnika

 

1

ADELSBERGER GORAN

 

2

ARAČIĆ IGOR

 

3

BAŠIĆ STJEPAN

 

4

BIRTIĆ SNJEŽANA

 

5

BLAVICKI ŽELJKO

 

6

BOJKO MANDA

 

7

BUNJEVAC IVAN

 

8

BURUŠ MARGETA ANTONIA

 

9

CISELSKI IVAN

 

10

CISELSKI JOSIP

 

11

ČARAPOVIĆ GORDANA

 

12

ČRETNI MIRJANA

 

13

ĆOSIĆ TOMISLAV

 

14

DADIĆ IVAN

 

15

DAKOVIĆ KRUNOSLAV

 

16

DAMJANČIĆ HRVOJE

 

17

DELHUSA INES

 

18

DŽAKULA DAMJAN

 

19

DŽAKULA VEDRAN

 

20

ĐELDUM GORDANA

 

21

ĐURIĆ ANTUN

 

22

ESKERIČIĆ MIRNA

 

23

FRIŠČIĆ DAVOR

 

24

GAČIĆ ANKICA

 

25

GLAVAČEVIĆ MIRELA

 

26

GRIBL JANJA

 

27

HUMSKI JELENA

 

28

IVANDIĆ SINIŠA

 

29

JAKUS MATO

 

30

JANDRIĆ IVANA

 

31

JANKOVIĆ ZRINOSLAV

 

32

JANJIĆ MARICA

 

33

JELČIĆ FRANJO

 

34

JELENIĆ ANDRIJA

 

35

JELINIĆ JOZO

 

36

JERGOVIĆ TOLIĆ SNJEŽANA

 

37

JURIĆ ANTO

 

38

JURIŠIĆ AMINA

 

39

KAMPIĆ VLATKO

 

40

KIRIDŽIJA MANDA

 

 

 

 

41

KLOUDA STANISLAV

 

42

KNEŽEVIĆ DALIBORKA

 

43

KNEŽEVIĆ DAVOR

 

44

KNEŽEVIĆ PERO

 

45

KONJATIĆ ANA

 

46

KRAJNOVIĆ MAJA

 

47

KRIJAN ŽELJKO

 

48

LABAVIĆ ANTUN

 

49

LOVRIĆ MARIO

 

50

LOVRIĆ MIRO

 

51

LOZINJAK ŠTEFANAC MAJA

 

52

MARGETA EDITA

 

53

MARGETA TOMISLAV

 

54

MARUŠIĆ SANJA

 

55

MATOŠEVIĆ IVAN

 

56

MARKOVINOVIĆ EVA

 

57

MATIJAŠEVIĆ KRUNOSLAV

 

58

MAUROVIĆ VLADO

 

59

MICKOVIĆ JASNA

 

60

MIHELČIĆ SUZANA

 

61

MLADINOVIĆ LUKA

 

62

OREČ ŽELJKO

 

63

PAVIĆ IVANKA

 

64

POTNAR MATKOVIĆ GORDANA

 

65

PRGOMET MATEJA

 

66

RAIČ PILIPOVIĆ IVANA

 

67

RAVLIĆ ANJA

 

68

REBEKIĆ ANA

 

69

ROMANJEK NIVES

 

70

ROMANJEK OZREN

 

71

SAMARDŽIĆ VJEKOSLAV

 

72

SAMARDŽIJA DARKO

 

73

SAMARDŽIJA JOSIPA

 

74

SERTIĆ MARTINA

 

75

SKOKO JOSIP

 

76

SMOLČIĆ IVAN

 

77

SPAJIĆ ŽELJKO

 

78

SUDAREVIĆ STJEPAN

 

79

SZÜGYI MIRTA

 

80

ŠMITAL KOBAŠLIĆ MIRELA

 

81

VELIČKI DALIBOR

 

82

VIDAK JOZO

 

83

VIDOVIĆ IGOR

 

84

VINKOVIĆ ĐURO

 

 

 

 

85

VLADIĆ IVANA

86

VUČKOVIĆ JASNA

87

ZAROŠINSKI MARIJANA

88

ZEČEVIĆ VICKA

89

ZIRDUM MAGDALENA

90

ŽALAC IVANA

91

ŽEBČEVIĆ MARKO

92

ŽIVIĆ JOSIP

93

ŽIVIĆ MARIO

94

ŽIVATOVIĆ MARTA

95

ŽIVKOVIĆ NENAD

 

 

Priloženi dokumenti:
2 Popis radnika.pdf

preskoči na navigaciju