Mars Moon Fest
Autor: Martina Sertić, 1. 6. 2012.

Mars Moon Fest

Otvorenje

Veliki open air Mars Moon Festival na plaži (Poloj) je u četvrtak 17.05. u Slavonskom Brodu predstavio i ostale sadržaje koje nudi posjetiteljima osim tri dana čistokrvnog rocka.

Podsjećamo da Mars Moon Festival otvara svoja vrata u petak 1. lipnja u 12 sati, a zatvara se nešto iza ponoći u nedjelju 3. lipnja.

Tijekom dana biti će tu natjecanja u air gitari i odbojci na pijesku, a u 16 sati počinje demo program koji traje do 19,30.

U 20 sati otvara se main stage za headlinere koji nastupaju svaku noć do 4 ujutro. Svaku večer bira se i pobjednik na demo stageu, a dva demo pobjednika nastupaju zadnju večer i bore se za vrijedne nagrade.

U nedjelju 03. lipnja festival nudi barmen show chill out rakijarnice i barmenske Udruge šiba uz bogatu gastro ponudu sa roštilja i inih drugih poslastica sa Marsa…

Ulaznice

Ulaznice možete kupiti putem internet stranice Ulaznice.hr (Vaše mjesto u prvom redu.)

Dnevna karta je 70 kn, festivalska bez kampa 150 kn, festivalska s kampom 190 kn.

Svi korisnici MasterCard kartica te oni čije se Maestro kartice mogu koristiti za sigurnu online kupnju do kraja travnja 2012. ostvaruju 10% popusta prilikom online kupnje ulaznica.

Glavni sponzor festivala je Osječka pivovara d.d.

Priredio: Josip Tonkić, 1.e

Mars_Moon_Fest.ppt (293.50 KB)