Drage učenice,dragi učenici!
Autor: Martina Sertić, 28. 3. 2012.

Drage učenice,dragi učenici!

Analizirali smo trenutnu odgojno-obrazovnu situaciju u razrednim odjelima , na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj 21. ožujka 2012.

Zaključak analize je kako u ovom trenutku veliki broj učenika ima puno negativnih ocjena; kako starih, tako i novih zarađenih tijekom drugog polugodišta.

Pozivam  sve učenike da se aktivno uključe u ispravljanje negativnih ocjena, da smanje izostajanje sa nastave kako bi poboljšali svoj uspjeh; na zadovoljstvo njih samih, nas djelatnika Škole, a posebno svojih roditelja.

Želim vas, i ovom prigodom, upozoriti da se ostavite pušenja u školskim prostorima pa i u prostoru dvorišta naše Škole.

Podsjećam vas, također, da ne dolazite u školu u kratkim hlačama, majicama bez rukava, već dođite prikladno odjeveni u svoju Industrijsko-obrtničku školu.

Unatoč svim poteškoćama mi imamo i određeni broj učenika koji sudjeluju na mnogim izvannastavnim aktivnostima.

Ja im ovom prigodom čestitam na tome, a posebno želim pohvaliti sve one učenike koji su se plasirali na državna natjecanja:

Mario Luić 3.i, Josip Ruf 3.h, Nikola Živić 3.h,Vjekoslav Lučić 3.b,Perica Kovačević 3.b,Ivan Krijan 3.h,Sebastijan Luketić3.h,

Stjepan Sondaj 3.d,Fabijan Domorad 3.g,Adam Grgić 3.g .

Želimo im puno uspjeha i na državnim natjecanjima.

Bliži se najveći kršćanski blagdan pa ćete imati i zasluženi odmor od 2.travnja 2012 do 9. travnja 2012. Iskoristite ga racionalno i odgovorno.

Stoga vama,vašim obiteljima kao i poštovanim profesoricama,profesorima, strukovnim učiteljima i ostalom osoblju Škole želim Sretan i blagoslovljen Uskrs !

Ravnatelj:

Luka Mladinović,prof.el.