Sajam poslova 2012.
Autor: Martina Sertić, 6. 3. 2012.

Sajam poslova 2012.

Mjesec ožujak se već petu godinu zaredom u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje obilježava kao mjesec Sajmova poslova. Tako će i tijekom ožujka 2012. godine biti organizirana 22 Sajma posla u 22 grada.

Kroz Sajmove poslova Hrvatski zavod za zapošljavanje ostvaruje direktni kontakt između poslodavaca i potencijalnih radnika, potiče na aktivnost u traženju posla, omogućava partnerstvo svih dionika na tržištu rada, pruža informacije o mogućnostima obrazovanja, volontiranja, stipendiranja i cjeloživotnog učenja te naglašava važnost znanja i vještina potrebnih na tržištu rada. U okviru Sajmova poslova organizirat će se okrugli stolovi, radionice, forumi, tribine i prezentacije na kojima će sudjelovati predstavnici Zavoda, poslodavci i posjetitelji.

Stoga je namijenjen poslodavcima, nezaposlenim osobama, studentima, učenicima završnih razreda osnovnih i srednjih škola i svim ostalim tražiteljima zaposlenja.

Sajmovi poslova organiziraju se uz podršku partnera na lokalnoj razini: lokalna samouprava, Hrvatska obrtnička komora, Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca, razvojne agencije, centri za poduzetništvo, škole, veleučilišta, škole za obrazovanje odraslih i drugi.

Poslodavci, pridružite se i Vi našem timu i sudjelujte na Sajmovima poslova diljem Republike Hrvatske.
Prijave i dodatne informacije na hzz@hzz.hr ili direktno u područnim službama putem Kontakata Područnih službi (http://www.hzz.hr/default.aspx?id=3959)

Posjetitelji, ulaz je otvoren i besplatan (prijava nije potrebna).

Datumi i mjesta održavanja Sajma poslova:

DATUM PODRUČNA SLUŽBA Mjesto održavanja
pet 09. ožujka VINKOVCI SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, S.VRAZA
uto 13. ožujka VUKOVAR RODNA KUĆA NOBELOVCA LAVOSLAVA RUŽIČKE, J.J.STROSSMAYERA 25, VUKOVAR
sri 14. ožujka KUTINA ŠPORTSKI CENTAR KUTINA, HRVATSKIH BRANITELJA 8
čet 15. ožujka POŽEGA UDRUŽENJE OBRTNIKA POŽEGA, OBRTNIČKI DOM, DR.FRANJE TUĐMANA 9, POŽEGA
pet 16. ožujka SLAVONSKI BROD KAZALIŠNO-KONCERTNA DVORANA IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ, TRG STJEPANA MILETIĆA 12
pon 30.ožujka OSIJEK ŠPORTSKA DVORANA ELEKTROTEHNIČKE I PROMETNE ŠKOLE U OSIJEKU

letak_A4_IOS_1._strana.jpg (606.67 KB)
letak_A4_IOS_2._strana.jpg (920.65 KB)