Međužupanijsko natjecanje učenika strojarskih zanimanja 2012. godine
Autor: Martina Sertić, 23. 2. 2012.

Jučer je u našoj školi održano

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE UČENIKA

STROJARSKIH ZANIMANJA  TOKAR I SRODNA ZANIMANJA IZ PODRUČJA OBRADBE I MONTAŽE 2012. godine

Sve o događanjima toga dana i rezultate pogledajte u našem GLASNIKU koji se nalazi u prilogu.

U srijedu 22. veljače 2012. godine, naša škola bila je domaćin međužupanijskom natjecanju učenika tokara i obrađivača na numerički upravljanim alatnim strojevima.

Brodsko posavsku županiju predstavljale su dvije  Industrijsko – obrtničke škole: iz Nove Gradiške i naša škola. Osim učenika iz naše županije natjecali su se i predstavnici Bjelovara, Požege i Valpova.

Nakon što su ravnatelj Luka Mladinović i koordinatorica natjecanja profesorica Ljubica Mašić pozdravili goste i upoznali ih s programom natjecanja, učenici su pristupili rješavanju pismenog ispita, uz dežurstvo profesora Antuna Đurić.

Praktični dio natjecanja odvijao se u školskoj radionici na klasičnim tokarskim strojevima, a provedbu su nadgledali su  strukovni učitelj Jozo Vidak i profesor Andrija Jelenić, te voditelj školske radionice Zrinoslav Janković. Natjecatelje je bodrila pedagoginja Snježana Birtić.

Svečanom proglašenju pobjednika prisustvovao je i pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, šport i kulturu, profesor Vladimir Štefanek, koji je pozdravio natjecatelje i predstavio rad svog odjela.

Prvoplasirani učenici osvojili su nagrade, a priznanja su dodijeljena svim natjecateljima, kao i zahvalnice njihovim mentorima.

Naši učenici Vjekoslav Lučić i Perica Kovačević (3.b)  zauzeli su izvrsno treće i četvrto mjesto, te se tako plasirali na državno natjecanje, koje će se također održati u našoj školi u travnju.

Svim sudionicima čestitamo na trudu, a učenicima koji se natječu na državnoj razini želimo uspjeh.

GLASNIK_IOS.doc (408.50 KB)