Primjena IT tehnologija u zavarivanju IOŠ Slavonski Brod
Autor: Martina Sertić, 19. 2. 2012.

U okviru stručnog usavršavanja strukovnih nastavnika, koje organizira Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, u Industrijsko obrtničkoj školi Slavonski Brod 15. i 16. ožujka 2012. održat će dvodnevni skup pod nazivom: Primjena informacijskih tehnologija u zavarivanju

Skup će se baviti zadanom temom kroz predavanja, radionice, okrugli stol i posjet Đuri Đakoviću.

Područja koja će se posebno obraditi virtualno su zavarivanje, CMT zavarivanje, robotika u zavarivanju i orbitalno zavarivanje.

Predavači su:

Tomislav Tucman  ( Eurotehnika Zagreb ),

Mladen Šarlija i Filip Lerga ( HSTec Zadar ),

Tihomir Marsenić ( ĐĐ TEP ) te

Mirta Szügyi, Edita Margeta i Željko Habek ( IOŠ Slavonski Brod ).

Prvi dan skupa obilježen je predavanjima i radionicama, dok su za drugi dan skupa, osim predavanja, predviđeni i posjeti ĐĐ Termoenergetskim postrojenjima i ĐĐ Specijalnim vozilima, a za završetak je predviđen okrugli stol na temu „Primjena novih tehnologija u nastavi u strukovnim školama“.

STRUCNO_USAVRSAVANJE_STRUKOVNIH_NASTAVNIKA.docx (15.92 KB)