Pohod na Pljuskaru u Dilj gori
Autor: Davor Knežević, 29. 4. 2024.

Članovi planinarske sekcije naše škole su u subotu, 27.4., iskoristili slobodan dan vikenda i vedro vrijeme za pohod na Pljuskaru u Dilj gori.

Kretajući se prirodom, opijeni svježim zrakom, prigrlila nas je kao svoje i počastila proljetnim cvijećem svih oblika, boja i nijansi, treperavim mladim lišćem, veselim cvrkutanjem ptica, zaglušujućim zujanjem vrednih rojeva pčela, raspričanim vjetrom što huji moćnim drvećem i neodgonetivim, sada već jakim mirisima svega što nas okružuje.

Razveselili su nas i psi s vlasnicama kojima smo ponosno pokazivali skrivene puteve Dilj gore, te zajedno propješačili dio puta. To druženje je bilo samo igra, igra i igra, protkana veseljem, cikom i osmjesima od uha do uha!

A bilo je i povišenog adrenalina: uživali smo spuštajući se dvadesetpet metarskim Zipline-om i ljuljajući se na planinarskoj ljuljački što ide od brda do iznad ambisa od sedamdesetak metara.

U prilogu pogledajte našu priču sa fotkama koje smo napravili.

Ako vam se svidjelo, pridružite nam se. U nove avanture krećemo svaki drugi vikend. Sve informacije kod Gorana Adelsbergera, prof. tjelesne i zdravstvene kulture.

FOTOGALERIJA