Edukativna igra Lov na blago
Autor: Davor Knežević, 21. 10. 2022.

Europski dom Slavonski Brod organizirao je natjecateljsku i edukativnu igru pod nazivom Time To Move European Treasure Hunt kojoj su se odazvala čak 22 tima brodskih osnovnih i srednjih škola. Industrijsko-obrtničku školu predstavljalo je 5 timova iz 1.b, 1.h, 2.g, 2.j i 3.b razreda. Zadatak je bio sakupiti 10 tragova ostavljenih na različitim lokacijama u užem gradskom središtu na način da ekipa mora riješiti izazov odgovaranjem na pitanje koje im sugerira lokaciju sljedećeg traga! Pri tome se ne smiju koristiti nikakvim prijevoznim sredstvom. Najbrža i najsnalažljivija ekipa bila je ekipa iz Srednje medicinske škole!
Čestitke pobjednicima!
Iako nisu odnijeli pobjedu, 25 učenika naše škole zasigurno se zabavilo u ovom lovu na blago.