SAVJETNIČKI POSJET NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Davor Knežević, 27. 9. 2021.

U petak, 24. rujna 2021.  u Industrijsko-obrtničkoj školi održan je Savjetodavni posjet u okviru projekta e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II faza), Element 1: Obrazovanje i primjena IKT-a.

Na predavanju i radionici sudjelovali su nastavnici i stručni učitelji  strukovnih predmeta i praktične nastave. Sadržaji koji su obrađeni su vezani uz ishode učenja, pristupe vrednovanju te operativno planiranje i programiranje nastavnog procesa.

Savjetnički posjet su ostvarili viši savjetnici iz Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih: Kristina Miklaužić-Černicki, Dubravka Oršanić i Damir Zvonar.

FOTOGALERIJA