Uspješno smo proslavili Dan škole
Autor: Martina Sertić, 1. 6. 2011.

Uspješno smo proslavili Dan škole

Dana 23. svibnja 2011. Proslavili smo Dan Industrijsko-obrtničke škole.

U športskom dijelu programa odigrana je finalna utakmica nogometnog prvenstva Škole.Učenici 3.d razreda (vozači motornog vozila)  pobijedili su učenike 3.b razreda (obrađivač na numerički upravljanim strojevima)  i postali prvaci Škole. Čestitamo im na tome. Naši su profesori nogometaši ugostili kolege iz Industrijsko-obrtničke škole Nova Gradiška. Poraženi su, u fer i športskoj borbi, minimalnim rezultatom.

U prostorima hodnika, radionica, praktikuma, laboratorija i dvorišta Škole upriličena je izložba učeničkih radova: fotografija, solarnog termosifonskog bojlera, projekta cjevovoda, novog modela koša za otpatke, kovane ograde, zaštite za prozore, nosača projektora,govorničkog stalka, solarnog sustava za proizvodnju električne energije, frekventnog regulatora broja okretaja asinkronog elektromotora.

Demonstriran je rad na izradi projektne dokumentacije pomoću Auto CADA, gotovih proizvoda na CNC tokarilici, glodalici, CNC apkant  presi, simulatoru zavarivanja MIG-MAG-REL te praktična zavarivanja učenika postupcima MIG, MAG, REL  i TIG.

Potom je održan glazbeno-scenski program.

Naši su učenici izrecitirali nekoliko pjesama, održani su prigodni govori ravnatelja i gostiju, podijeljena su priznanja učenicima i mentorima za sudjelivanje na Državnim natjecanjima te profesorima povodom primitka jubilarnih nagrada, a sve je to pratio naš školski tamburaški sastav.

Slavlje je nastavljeno tijekom cijelog poslije podneva.

Ravnatelj:                                                                                                   Luka Mladinović,prof.el.