Domaćini smo M1 sastanka Erasmus+ projekta Effective e-Learning System Based on Digital Competences
Autor: Davor Knežević, 17. 10. 2019.

U tijeku je M1 sastanak Erasmus + projekta Effective e-Learning System Based on Digital Competences u kojem je naša škola partner sa još pet zemlja. Na radnom su sastanku gosti iz Latvije, Rumunjske, Grčke, Švedske i Portugala koji će u našoj školi i gradu boraviti do petka.

SLAVONSKI BROD- Prošlog tjedna Industrijsko-obrtnička škola iz Slavonskog Broda bila je domaćin projekta Erasmus+KA2 „Effective e-Learning System Based on Digital Competences”. Škola je ugostila koordinatore iz Latvije, Švedske, Grčke, Rumunjske i Portugala. Povodom ovog posjeta u našoj školi održani su sastanci koordinatora i dogovorena je daljnnja suradnja na projektu, te postupak implementaciji projektnih ideja u svim državama sudionicama projekta. Na sastanku se razgovaralo o idućim aktivnosti na području razmjene znanja uz primjenu informacijsko-komunikacijske tehnologije u nastavi, izradi online platforme za e-učenje i razmjeni nastavnih materijala na međunarodnoj razini.