POZIV UČENICIMA ZA SUDJELOVANJE U PROJEKTU „Effective e-Learning System Based on Digital Competences”
Autor: Administrator , 13. 9. 2019.

Učenicima Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod da se prijave za sudjelovanje na mobilnosti učenika i nastavnika u Grčku.

Kako ulazimo u drugu godinu projekta “Effective e-Learning System Based on Digital Competences” došao je red na učenike: 5 učenika naše škole imat će priliku otići na putovanje u Grčku od 8. do 12. prosinca 2019. godine, u pratnji 3 nastavnika. Učenici će prilikom povratka u Hrvatsku prenijeti svoja iskustva i znanje svojim kolegama u razredu i školi kroz izradu video sadržaja, web materijala i ostalih online interaktivnih sadržaja.

Da bi se prijavili na sudjelovanje na mobilnosti, potrebno je napraviti rad koji će prezentirati našu školu, županiju i domovinu (na primjer Power point, Prezi, Google slides, video ili bilo koji drugo oblik koji Vam omogućava da predstavite školu, županiju i državu) te prezentirati svoj rad na ENGLESKOM JEZIKU pred komisijom za odabir polaznika. Vrijeme prezentiranja vašeg rada ne treba biti dulje od 7 min. Prednost pri odabiru će imati učenici s najmanje neopravdanih i najboljim vladanjem u prošloj školskoj godini.

Svoje radove šaljite na:sertic_79@yahoo.com i marijanavrdoljak@hotmail.com

do 30. rujna 2019.!