TCA trening seminar „Učinak i diseminacija u projektima strateških partnerstava“
Autor: Davor Knežević, 3. 4. 2018.

Prof. Edita Margeta sudjelovala je u sklopu projekta „WeldChance“ na TCA trening seminaru koji se održavao od 21.-23. ožujka 2018. godine u Bordeauxu u Francuskoj. Seminar se bavio tematikom učinka i diseminacije u projektima strateških partnerstava.

Svrha seminara bila je razmjena iskustava među sudionicima kako bi stekli nova znanja i kompetencije i time poboljšali učinak i diseminaciju tekućih projekata. Osim podizanja kvalitete trenutnih projekata, stečena znanja pomoći će kolegama unutar institucije kod pisanja budućih projektnih prijedloga.

Uz prezentacije novih pristupa i primjera dobre prakse, na seminaru su predstavljeni i koncepti tj. platforme koje će pomoći u podizanju kvalitete projekata poput European Alliance for Apprenticeships i UK Impact Tool. Također je predstavljen i online Tool box koji sadržava mnoge resurse dostupne sudionicima, ali i široj publici koji će dobro doći prilikom provedbe samih projekata.