preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod

Login

Raspored zvonjenja

         Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.30

             VELIKI ODMOR

       4.  9.50-10.35

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00        

       Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.30

             VELIKI ODMOR

      4.   15.50-16.35

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

         

Školska knjižnica

   Ponedjeljak, srijeda, petak

        od 8 do 14 sati

    Utorak od 12 do 18 sati

   Četvrtak od 12 do 18 sati

Završni radovi-maturanti-

Javni mediji

     

     

     

Arhiva naših vijesti

Korisni linkovi

       www.carnet.hr/

      

      

              

       

       

       

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 10. 2010.

Ukupno: 236495
Ovaj mjesec: 2513
Ovaj tjedan: 158
Danas: 9
Naslovnica
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
16. međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije
Autor: Administrator , 27. 2. 2017.

16. međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije održano je u dva dijela: teoretskom i praktičnom, a proglašeni su i najbolji učenici iz sedam županija.

Na natjecanju je sudjelovala i naša škola.


Novogradiška Industrijsko obrtnička škola bila je domaćin 16. međužupanijskog natjecanja učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije.

Najbolji vodoinstalateri su učenici Ivan Horvat i Miroslav Main iz Industrijsko-obrtničke škole Slatina. Drugo mjesto zauzeli su Darko Pavičić i Josip Svitlanović iz Industrijsko-obrtničke škole Nova Gradiška.

U zanimanju instalateri grijanja i klimatizacije najbolji su bili Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar iz Industrijsko-obrtničke škole Virovitica. Drugi su Nikola Brezovac i Luka Dokić iz Obrtničke škole Bjelovar.

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

Zanimanje: Vodoinstalateri

1. Industrijsko-obrtnička škola – SLATINA

Učenici: Ivan Horvat i Miroslav Main

Mentor: Ernest Balta

2. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA

Učenici: Darko Pavićić i Josip Svitlanović

Mentor: Mladen Manda

3. Strojarska tehnička škola – OSIJEK

Učenici: Tiani Kućan i Vedran Živković

Mentor: Marin Bilić

4. Obrtnička škola – BJELOVAR

Učenici: Marko Hanžeković i Antonio Krklec

Mentor: Vladimir Šoški

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

Zanimanje: Instalateri grijanja i klimatizacije

1. Industrijsko-obrtnička škola – VIROVITICA

Učenici: Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar

Mentor: Igor Koletić

2. Obrtnička škola – BJELOVAR

Učenici: Nikola Brezovac i Luka Dokić

Mentor: Vladimir Šoški

3. Tehnička škola – DARUVAR

Učenici: Domagoj Dmejhal i Antonio Ivanović

Mentor: Zdravko Sikora i Dalibor Hašpl

4. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA

Učenici: Ivan Matijević i Edin Muratović

Mentor: Damir Kudra

5. Strojarska tehnička škola – OSIJEK

Učenici: Samuel Balaković i Stjepan Urtajl

Mentor: Marin Bilić

6. Industrijsko-obrtnička škola – SLAVONSKI BROD

Učenici: Mislav Butumović i Antonio Krijan

Mentor: Antun Đurić

Preuzeto: http://www.sbplus.hr/nova_gradiska/obrazovanje/srednje/oni_su_najbolji_vodoinstalateri_i_instalateri_grijanja_.aspx#.WLQuYH9VWSY





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju