U SPOMEN na našeg dragog kolegu
Autor: Administrator , 27. 9. 2015.

DARKA BAJANA

Osim sućuti Darkovoj obitelji sve se druge riječi čine suvišnima jer se kao ljudska bića uvijek osjećamo bespomoćno kada nešto gubimo.

Mi smo izgubili našeg profesora, kolegu prijatelja - našeg Darka, ali pouzdano znamo da će sjećanje na njega živjeti i dalje.

Nedostajat će nam njegovo prijateljstvo, njegovo planiranje izleta i putovanja, nedostajat će nam ON na svakom našem drugom putovanju.

Nedostajat će nam njegova borba za pravedniji položaj prosvjetnih radnika i sve druge aktivnosti koje je poduzimao kao aktivni član naše škole.

Draga Svjetlana i ostali članovi Darkove obitelji, primite iskrenu sućut u ime Industrijsko-obrtničke škole.

Našem Darku neka je vječna slava!