Natječaj Euroscola za srednjoškolce u dobi od 16 do 18 godina
Autor: Administrator , 21. 9. 2015.

Natječaj pod nazivom 'Europa pred izazovima'  otvoren je od 16. rujna i traje do 12. listopada, a za cilj ima kod mladih potaknuti autentično kritičko razmišljanje prema aktualnim temama i izazovima pred kojima se nalazi Europska Unija.

Za sudjelovanje potrebno je ispuniti prijavni obrazac i "uploadati" video uradak u trajanju od najviše 2min. na jedan od 'online' video-servera (youtube) ili izraditi poster A3 ili A4 formata u tehnici po izboru (kolaž, crtež, strip i sl.) te u obrazac za prijavu staviti 'scan' ili fotografiju izrađenog plakata.

Detaljna pravila natječaja nalaze se u prilogu, a obrazac za prijavu na natječaj dostupan je na slijedećem linku: http://bit.ly/1Jkl72T

Tri najorginalnija rada s kreativnim sadržajem na temu natječaja: "Europa pred izazovima" osvajaju financirano putovanje u Strasbourg za 24 učenika i 2 mentora iz svoje srednje škole gdje će imati priliku posjetiti Europski parlament i sudjelovati u programu Euroscola zajedno s vršnjacima iz drugih država članica EU.

Pravila_online_natjecaja_Euroscola_2015.pdf (77.58 KB)