Korizmeno vrijeme
Autor: Administrator , 28. 3. 2015.

Da korizmeno vrijeme ne protječe samo u razmišljanju nego i u istinskom odricanju i djelovanju, pokazali su učenici 2. m razreda zajedno sa svojim razrednikom, profesorom Željkom Habekom.

Naime, u dogovoru s njim, oni su prikupili novac i odlučili ga darivati Dječjem domu u Slavonskom Brodu.
Predaja donacije bila je u petak, 27. ožujka 2015. godine, a nazočili su joj učenici Matej Pavić, Renato Čupić i Kristijan Janković  - predstavnici 2. m razreda te profesor Željko Habek.

Ravnateljica Doma, gospođa Renata Puljko, bila je ugodno iznenađena ovom nesebičnom gestom. Svima je zahvalila, zaželjela sretan Uskrs, uspješan završetak škole te brzo zapošljavanje.

Čestitamo 2. m razredu  i njihovu razredniku na ovom hvalevrijednom činu. Pokazali su da imaju veliko srce i svijest o važnosti prepoznavanja tuđih potreba.

Gordana Đeldum, prof