Veliko srce učenika naše škole
Autor: Administrator , 20. 12. 2014.

I ove godine, u ovo Adventsko vrijeme, naši učenici pokazali su da imaju veliko srce i razumijevanje za potrebite.

Odazvali su se na više humanitarnih akcija među kojim su najveće bile Caritasova akcija „Za tisuću radosti“ te akcija volontera „Anđela“ s 3.a razrednim odjelom i njihovim razrednikom Sinišom Ivandićem.

Svi naši „anđeli“ predvođeni učenikom 2.e razrednog odjela, Ivanom Karlovićem, prikupili su nekoliko paketića igračaka koje su uručili najmlađim štićenicima Doma za djecu Slavonski Brod.

Naša pedagoginja Snježana Birtić prikupila je nešto novčanih sredstava, čime su kupljene bilježnice te pribor za školu, kao i kozmetičke i higijenske potrepštine za starije štićenike Kuće od sretnih ciglica, pri Domu za djecu.

VELIKO SRCE UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Pokloni su uručeni štićenicima Doma u četvrtak, 18. Prosinca 2014.g. u njihovom novom prostoru, gdje su nedavno preselili.

Odgajateljice su provele naše učenike i profesore kroz prostore Kuće od sretnih ciglica, te ih upoznali s uvjetima života u zajednici i njihovim štićenicima, od kojih su neki i naši sadašnji ili bivši učenici.

Ovom prigodom prisjetili smo se našeg prošlogodišnjeg posjeta Domu, kada su još boravili u našem susjedstvu.

Prilažemo fotografije da se prisjetimo tih lijepih uspomena kada nas je primila ravnateljica Doma Renata Puljko.

Sjetimo se ovo prigodom i učenika i kolega koji više nisu u našoj školi.

Sretan i blagoslovljen Božić i Novu godinu žele Vam „Anđeli“ i svi učenici naše škole!

VELIKO_SRCE_UcENIKA_NAsE_sKOLE.pdf (684.97 KB)