Katalog natjecanja i smotri
Autor: Administrator , 12. 1. 2015.

Na internetskim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje potražite novi Vremenik kao i Katalog natjecanja i smotri s opširnim uputama za provođenje natjecanja.

Upute za provedbu smotri radova i natjecanja učenika i učenica srednjih škola Republike Hrvatske u strukovnim disciplinama u 2015. godini.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je novi vremenik natjecanja i smotri u 2015. godini, koji je izmijenjen zbog preklapanja termina pojedinih natjecanja na školskoj i županijskoj razini.

U odnosu na prethodno objavljeni vremenik promijenjeni su termini održavanja: Njemačkog jezika na školskoj i županijskoj razini, datum održavanja školske razine Natjecanja iz latinskoga i grčkoga jezika, datum održavanja županijskog Natjecanja i smotre iz fizike i  vrijeme održavanja školske razine Natjecanja iz informatike - računalstva: INFOKUP.

Promjene termina na školskoj i županijskoj razini pojedinih natjecanja napravljene su da bi se svim učenicima omogućilo sudjelovanja na svim natjecanjima i smotrama.