7. sajam poslova
Autor: Administrator , 21. 10. 2014.

Sajam će se održati 24. listopada 2014. godine u Sportskoj dvorani Industrijsko-obrtničke škole u Slavonskom Brodu u vremenu od 10,00 do 14,00 sati.

Sajam poslova namijenjen je poslodavcima, obrazovnim ustanovama, udrugama, nezaposlenim osobama, studentima, učenicima završnih razreda osnovnih i srednjih škola, te svima ostalima koji se žele upoznati sa stanjem na tržištu rada Brodsko-posavske županije.

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Slavonski Brod u suradnji s lokalnim partnerima sedmu godinu zaredom organizira Sajam poslova Brodsko-posavske županije s ciljem ostvarivanja direktnog kontakta između poslodavaca, obrazovnih institucija i udruga te nezaposlenih osoba.

Na Sajmu poslova poslodavci će moći predstaviti svoju tvrtku većem broju potencijalnih zaposlenika kroz izložbene pultove, informirati sve zainteresirane o poslovanju i razvojnim planovima tvrtke, te potrebama za kadrovima. Također će imati priliku steći uvid u ponudu trenutno raspoložive radne snage na lokalnom tržištu rada, te kroz zaprimanje životopisa i direktan kontakt s posjetiteljima nadopuniti bazu potencijalnih zaposlenika.

Nezaposlene osobe, studenti, učenici, i svi koji se žele upoznati s ponudom na tržištu rada – na Sajmu poslova moći će ostvariti kontakte s većim brojem poslodavaca i predati im svoje životopise, te se bolje upoznati s potrebama poslodavaca za kadrovima određenih zanimanja, upoznati se s obrazovnim programima u pučkim učilištima, srednjim školama i fakultetima Brodsko-posavske županije, mogućnostima volontiranja u raznim udrugama te kroz računalni program „Moj izbor" istražiti koji im tipovi poslova i zanimanja najviše odgovaraju.

Također će se moći dobiti informacije o zapošljavanju u zemljama Europske unije na pultu EURES-a kao i sudjelovati na Okruglom stolu „Mobilnost radne snage" koji će se također održati u sklopu Sajma.

Preuzeto: http://www.sbplus.hr/brodsko-posavska_zupanija/gospodarstvo/ostalo/n7_sajam_poslova_brodsko-posavske_zupanije.aspx#.VEajv1fp-50