InfoGamer na Interliberu 2013. viđen okom našeg učenika
Autor: Martina Sertić, 22. 11. 2013.

Najbolji, a možda i jedini gaming sajam u Hrvatskoj i šire. Dečki iz časopisa Reboot su dokazali da uz malo truda mogu napokon oživjeti gaming u Hrvatskoj i hvala im na tome.
InfoGamer nije nešto što bi se moglo  mjeriti s E3-om ili Gamescon-om, ali nudi zagarantiranu zabavu.

Za igranje je bilo svega na pretek i redovi nisu bili dugački. Mogli ste probati raznorazne igre od platformera kao što su Skylanders Giants, Rayman Legends Football, pa sve do avantura poput Assassins Creed Black Flag, Batman Arkham Origins… Za one željne GTA 5 koji nemaju konzolu mogli su se zabaviti sa sva tri protagonista.

Bilo je i tu domaćih igara kao što su The Red Solstice i fantastični Gas Guzzlers Rampage.
Za one koji se vide u poslu u gaming industriji tu je bila i škola game dizajna Machinia.
Bilo je i SMAT TV-a s predivnom kristalnom slikom. Bilo je tu i starih konzola koje su svima nosile osmjeh na lice jer su se mogli sjetiti svoje mladosti.

InfoGamer je iskustvo koje se ne smije propustiti i svakako treba navratiti u Zagreb i obići InfoGamer.
Držimo fige dečkima iz Reboota da nagodinu naprave još veči i bolji InfoGamer.

BY: Ivan Filipović, 3.e

InfoGamer_Recenzija.ppt (1,012.50 KB)