Međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje o zavarivanju
Autor: Martina Sertić, 25. 10. 2013.

O edukacijskoj i znanstvenoj vrijednosti ovog skupa govori i velik broj eminentnih predavača iz zemlje i inozemstva.

SLAVONSKI BROD - „Suvremeni proizvodni postupci, oprema i materijali za zavarene konstrukcije i proizvode", tema su 7., trodnevnog, međunarodnog znanstveno-stručnog savjetovanja, koje se održava u kazališno-koncertnoj dvorani „Ivana Brlić Mažuranić" u Slavonskom Brodu od 23. do 25. Listopada 2013.

Na ovom skupu, u organizaciji Društva za tehniku zavarivanja Slavonski Brod, Univerze v Mariboru Fakulteta za strojništvo, te slavonskobrodskog Strojarskog fakulteta, Veleučilišta i Holdinga Đuro Đaković, održat će se niz prezentacija, izložbi zavarivačke opreme, stručnih predavanja s temama novih tehnologija, robotizacije, opreme za zavarivanje, ekologije i najnovijih dostignuća u području metalurgije, te demonstracija zavarivanja.

Program savjetovanja nalazi se u prilogu.

Mirta Szügyi, Ana Konjatić, Edita Margeta, Željko Habek

UVOĐENJE VWTS U TRENING ZAVARIVAČA VJEŽBENIKA I PROFESIONALNIH ZAVARIVAČ

INTRODUCTION OF VWTS INTO THE TRAINING OF WELDING TRAINEES AND PROFESSIONALS

Preuzeto: http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/obrazovanje/ostalo/paznje_vrijedan_skup_u_slavonskom_brodu.aspx#.UmlyRVM9XBI