Matica hrvatske dodijelila nagrade za najbolje maturalne i završne radove
Autor: Martina Sertić, 5. 7. 2013.

Jučer je u dvorani Hrvatske gospodarske komore, Županijska komora Slavonski Brod održana 20. dodjela nagrada Ogranka Matice hrvatske Slavonski Brod za najbolje maturalne i završne radove školske godine 2012./2013. Nagrade su dodijeljene maturantima,a njihovim mentorima, školama i recenzentima priznanja i zahvale.

Na natječaju je sudjelovalo 28 učenika iz 3 srednje škole s područja grada Slavonskog Broda s 27 maturalnih i završnih radova:

1. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA - 8 radova – 8 učenika
2. INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA - 14 radova– 14 učenika.
3. SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA - 5 radova – 6 učenika.

Zamjenica gradonačelnika Tea Tomas-Teskera čestitala je maturantima u ime Gradske uprave Grada Slavonskog Broda uz želju da nastave biti odlični u svom daljnjem obrazovanju i zanimanju.

Preuzeto: http://www.ebrod.net/slavonski-brod/vijest/matica_hrvatske_dodijelila_nagrade_za_najbolje_maturalne_i_zavr__ne_radove-2333.html