Izrađen Katalog proizvoda školske radionice
Autor: Davor Knežević, 11. 9. 2023.

Učenici naše škole u svom području naukovanja dio praktične nastave rade u školskoj radionici gdje pod budnim okom i vodstvom stručnih učitelja i mentora izrađuju različite proizvode u svom zanimanju.

Projekt izrade kataloga proizvoda imao je za cilj u jednom dokumentu prikazati proizvode koji se izrađuju u školskoj radionici. Katalog sadržava tipske proizvode koji se učestalo izrađuju u školskoj radionici te proizvode koji se mogu izraditi prema posebnim zahtjevima naručitelja.

Izrada kataloga proizvoda je prezentacija škole i školske radionice te informiranje javnosti zainteresirane za proizvode naše škole s mogućnošću njihove narudžbe.

Katalog proizvoda Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod

Katalog_proizvoda.pdf (3.20 MB)