[MATEMATIČKE AKTIVNOSTI] Obavijest sudionicima u matematičkim aktivnostima
Autor: Davor Knežević, 14. 9. 2020.

„Klokan bez granica“ 2020. godine

Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod se i ove godine prijavila za Međunarodno natjecanje „Klokan bez granica“. Kako nam je nastava prešla u nastavu na daljinu, tako se planirano natjecanje nije održalo 19.3.2020. godine, ali je Hrvatsko matematičko društvo objavilo da će se natjecanje održati 17.9.2020.! Uvjeti nam onemogućavaju da se rješavamo u jednoj učionici, pa će svaki učenik rješavati na redovnoj nastavi, po mogućnosti za vrijeme bloka nekog predmeta.

Iako ste prešli u viši razred, sudjelovat ćete u natjecanju kako je bilo i planirano, za školsku godinu 2019./2020.

Dakle, školske godine 2020./2021. ćemo imati „Klokan bez granica“ u rujnu i u ožujku!

„Geometrijska škola Stanka Bilinskog“

Radove koje ste pripremili za ovo natjecanje koje je trebalo biti u travnju 2020., čuvajte. Geometrijska škola se uopće nije održala školske godine 2019./2020 , ali ćemo vaše radove poslati na natječaj iduće školske godine jer će tema ostati ista.

Marijana Zarožinski, dipl.ing.math.