[STIPENDIJE] VAŽNA OBAVIJEST
Autor: Davor Knežević, 9. 7. 2020.

Sukladno članku 5. Ugovora koji su roditelji potpisali: "Korisnik je dužan u roku od 30 (trideset) dana od dana završetka školske godine, odnosno najkasnije do 30. rujna 2020. godine, Ministarstvu dostaviti dokaz o opravdanosti korištenja sredstava (svjedodžba) i ispunjeni Obrazac 2. „Podaci nakon završetka aktivnosti“ koji je dostupan na mrežnim stranicama Ministarstva:  OBRAZAC.

Ispunjenje obveze u navedenom roku je bitan sastojak Ugovora. Zahtjev za produljenje roka za dostavu dokaza o namjenskom utrošku dodijeljenih sredstava iz stavka 4. ovog članka može se podnijeti najkasnije 7 (sedam) dana prije isteka ugovorenog roka, u suprotnom se neće uzeti u razmatranje.

Na pisani zahtjev Korisnika, Ministarstvo može, kada za to postoje objektivno opravdani razlozi, produljiti rok iz stavka 4. ovog članka.

Traženu dokumentaciju molim dostaviti na adresu:

MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, PODUZETNIŠTVA I OBRTA

Ulica grada Vukovara 78, 10000 ZAGREB

(Za Projekt „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ za 2019. godinu)

Napominjemo kako presliku svjedodžbu nije potrebno ovjeravati kod javnog bilježnika.