Erasmus +KA2 aktivnosti; Enhancing Digital Competences in Education and Training
Autor: Administrator , 2. 10. 2017.

Rezultati  natječaja za Erasmus+ KA2 mobilnost, odveli su našu kolegicu Martinu Sertić u daleku Estoniju i njezin glavni grad Tallinn na TCA kontaktni seminar (transnacionalne suradnje) pod nazivom Enhancing Digital Competences in Education and Training.

Na trodnevnom sastanku, kolege iz svih zemalja Europske unije upoznavali su se i razmjenjivali ideje. Bilo je nastavnika iz osnovnih i srednjih škola, profesora s fakulteta, menadžera, ravnatelja i predstavnika nacionalnih agencija iz Velike Britanije, Švedske, Njemačke, Finske, Danske, Estonije, Francuske, Belgije, Latvije, Litve, Švicarske, Nizozemske, Norveške, Poljske, Islanda, Češke, Španjolske te Hrvatske.

Glavna ideja navedenog seminara bila je povezivanje obrazovnih ustanova diljem Europe te razmjena znanja kroz primjenu digitalnih nastavni sredstava i materijala. S ponosom objavljujemo da smo ponovo pozvani kao partneri u KA2 projektu za razdoblje 2018.-2020.

Hvala Agenciji za mobilnost što omogućuje ovakve skupove i putovanja na kojima steknemo nova poznanstva, upoznamo nove zemlje i gradove, napunimo baterije i željno čekamo natječaje da se prijavimo!

2.png (83.13 KB)
3.png (65.75 KB)