Obrazovanje odraslih
Bravar monter cjevovoda
Autor: Martina Sertić, 6. 6. 2012.

Završilo usavršavanje X. grupe bravara montera cjevovoda

30. svibnja 2012. završilo je usavršavanje 20-ero polaznika za bravara montera cjevovoda. Program usavršavanja proveden je za potrebe Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i upisuje se u radnu knjižicu.

Ovo je već deseta grupa polaznika usavršavanja za ovo deficitarno zanimanje.

Ova je generacija nakon 70 sati teorijske nastave krenula na praktičnu nastavu od 170 sati koja je obavljena u našoj školi i djelomično u ĐĐ Termoenergetska postrojenja.

Završetak programa obilježen je teorijskom provjerom znanja kroz izračun i ispisivanje sastavnice za cjevovod koji je predviđen za završni rad i praktične izrade zadanog cjevovoda.

Polaznici su kroz izradu završnog zadatka pokazali da su savladali zadanu materiju, a kroz anonimne evaluacijske listiće sami polaznici dali su iznimno visoku ocjenu 4,5 (maksimalna ocjena je 5) za organizaciju i izvedbu programa usavršavanja.

BRAVAR MONTER CJEVOVDA Grupa 10 – HZZ

Godina 2012. travanj-svibanj

Bravar monter cjevovoda

Polaznika: 20

Ukupan fond sati: 240

Teorijsku nastavu izveli nastavnici:

• Željko Habek,dipl.ing.str.
  • Mirta Szügyi, dipl.ing.str.
  • Edita Margeta, prof. engleskog i njemačkog jezika

Praktičnu nastavu izveli su stručni učitelji:

• Željko Krijan
  • Ivo Bogović
  • Dio praktične nastave izveden je u ĐĐ Termoenergetska postrojenja, d.o.o.

Obuku završili:

Satinović Danijel, Musić Davor, Crnković Ivica, Blažević Ivan, Franić Tin, Marijić Igor, Novaković Dalibor, Mazarekić Ernest, Mirković Antonio, Čavčić Matej, Opačak Marin, Jarić Matej, Ćirić Mario, Hrečuk Tomislav, Stažić Mario, Martinović Anto, Marinčić Dražen, Užarević Vinko i Vranić Vedran.

BRAVAR_MONTER_CJEVOVDA_grupa_10..ppt (13.18 MB)