Naši profesori i stručni učitelji na projektu "Automobili za budućnosti"
Autor: Davor Knežević, 3. 4. 2019.

Od nedjelje, 31.3.2019. naši profesori i stručni učitelji: Anto Jurić, Stanislav Klouda, Franjo Jelčić i Marko Žepčević borave u Palma de Mallorci, Španjolska, na mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekta „Cars for the future“.
Nakon povratka učenika iz Torina, ova mobilnost je nastavak aktivnosti projekta iz područja automehatronike. Na mobilnosti će biti do 7.4.2019. a imati će prilike vidjeti razlike u strukovnim kurikulumima između naše i „IES PAU CASESNOVES“, škole partnera u Palmi u Španjolskoj.
Doći će do razmjene dobre prakse kao i saznanja u novim tehnologijama koje se tiču solarnih, električnih i hibridnih vozila.
Cijeli projekt je osmišljen kako bi se povećala kvaliteta rada u sektoru obrazovanja kadrova potrebitih u autoindustriji, koja može biti okosnica budućeg gospodarskog razvoja Republike Hrvatske. Povećati će se mogućnosti edukacije u ovom sektoru i omogućiti stvaranje kvalitetnih kadrova za tržište rada.

FOTOGALERIJA -NASTAVNICI