Igrice
South Park The Stick of Truth
Autor: Administrator , 14. 3. 2014.

Veliki fanovi kultne američke serije South Park napokon su dobili igru kakvu su čekali !

Likovi su odlično predstavljeni kao i u seriji i sve je to ubačeno  u fantastični RPG  sustav.

Igru započinjete kao Douchebag (ime vam nadjene Cartman) i možete birati između četiri klase: Knight, Thief, Marge i Židov.

Obsidian je odradio stvarno izvrstan posao jedino što zamjeram igri je što glavni lik do kraja igre ne progovori niti jednu riječ.

Kroz cijelu igru će te se susretati s likovima i predmetima poznatima iz serije. Tako će te se boriti protiv nacističkih zombia, crvenokosih pjegavih dječaka i protiv vilenjaka.

Ocjena:  4.9

Priredio: Ivan Filipović, 3.e