Filmovi
Transformers
Autor: Administrator , 7. 10. 2014.

•Transformers 3 američki je znanstveno-fantastični film iz 2011. godine, čiji je redatelj Michael Bay, a producent Steven Spielberg.
•To je nastavak na film Transformers: Osveta poraženih, a u kinima se počeo prikazivati 29. lipnja 2011. godine.

U glavnim ulogama vraćaju se Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro te Peter Cullen  i Hugo Weaving .

•Robert Ebert dao je filmu 1 od 4 zvijezde:

•"Film je vizualno ružan, nerazumljive radnje, drvenih likova i besmislenog dijaloga. To me dovelo do jednog od neugodnijih iskustava s filmovima."
•Kritičari su imali različita mišljenja oko filma. Kritizirali su glumu i scenarij, ali su hvalili specijalne efekte i 3D tehniku. Film je, prema kritičarima Rotten Tomatoesa, ostvario ocjenu 4,8/10, a prema ocjeni gledatelja 4,4/5.
•Richard Roeper je filmu dao ocjenu 2 od 5:
•"Film spada u kategoriju onih bez duše i s nezanimljivim likovima."

•MOJA VLASTITA OCJENA ZA FILM JE 8.5/10

Priredio: Filip Vuković, 1.b