POSJET DOMU ZA DJECU I MLADEŽ
Autor: Martina Sertić, 12. 12. 2011.

U petak, 09. prosinca 2011. g. posjetili smo Dom za djecu i mladež u našem susjedstvu. Posjet je bio zabavan i poučan, a imao je i plemenitu svrhu: razveseliti djecu koja žive u Domu.„Anđeli“ su pripremili igračke i slatkiše, a podupirala ih je pedagoginja Snježana Birtić, prof.

POSJET DOMU ZA DJECU I MLADEŽ

Skupina djevojaka iz 3.f razrednog odjela, u ime naše volonterske skupine“Anđeli“, simbolično je uručila skromne poklone djeci iz Doma.

Sredstva su prikupljena od učenika i nastavnika naše škole, akcijom „Cipelice svetoga Nikole“, koja je provedena prošli tjedan.

Štićenici Doma, kao i njihove vrijedne i ljubazne „tete“ odgajateljice radosno su nas primili, počastili i upoznali s uvjetima života u Domu.

Nakon zajedničkog razgovora i razgledanja poklona, proveli su nas kroz dječje sobe, gdje smo upoznali i druge zanimljive mlade ljude.

Najviše nas se dojmila mlada pjesnikinja Martina, koja je već izdala i zbirku pjesama. Neke su se djevojke  suznih očiju oprostile od novih prijatelja.

Obogaćeni novim plemenitim iskustvom, nadamo se novom posjetu i sve vas pozivamo da nam se pridružite!

Voloteri „Anđeli“