Obilježili smo Dan škole!
Autor: Davor Knežević, 2. 10. 2020.

Dana 1.listopada 2020.godine naša škola proslavila je svoj 74.rođendan!

Bio je to poseban dan u posebnim uvjetima, skromno, ali svečano.

Puno toga dogodilo se od prošlog rođendana, a kroz naše radove i uspjehe proveo nas je ravnatelj Luka Mladinović.

Obnovljena je i uređena  tzv. „mala zgrada“; naši vozači dobili su novi KAMION; odobreno je izvođenje programa CNC operater dualni model;  novi, verificirani program usavršavanja Serviser električnih i hibridnih vozila;  novi,verificirani program usavršavanja Specijalist/ica zaštite na radu; izrada vizira u vrijeme pandemije, natjecanja, uspješno odrađena nastava na daljinu...

Nekoliko djelatnika ispunilo je uvjete za jubilarnu nagradu te su im uručene zahvalnice za nesebičan doprinos radu škole.

Hvala djelatnicima, učenicima i svima vama koji našu školu iz dana u dan činite sve boljom!

U ovo pandemijsko vrijeme, jedna prigodna: „Svima želimo da budete pozitivni i ostanete negativni.“

Cijela fotogalerija nalazi se na linku: FOTOGALERIJA