POZIV UČENICIMA I RODITELJIMA
Autor: Davor Knežević, 7. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji.

Pred nama je početak  neobične, zahtjevne,  pune  izazova i neizvjesnosti nova   školska 2020/2021. godina.

Nakon turbulentne školske 2019/2020, koju su obilježili štrajk i nastava na daljinu,  ova je školska godina posebna po tome što je počinjemo u prostorima naše Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod. Virus COVID 19 je svugdje oko nas pa nam je organizacija odgojno-obrazovnog procesa u prostorima Škole puno složenija i delikatnija.

Mi smo se u Školi dobro pripremili za novu vrlo složenu školsku godinu. Hvala svim nastavnicima te administrativno-tehničkom osoblju na detaljnim pripremama školskih prostora za siguran prijem naših učenika.

Pozivam i vas učenike i roditelje da uvažite ove naše napore te da svojim odgovornim ponašanjem sudjelujete u izvođenju nastave u našoj Školi, poštujući pravila ponašanja koja su nastala iz preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Glavni cilj svih ovih pravila je sigurnost učenika, nastavnika, djelatnika pa i roditelja, kako bi učenici uspješno usvajali nova znanja, vještine i navike.

Poštovani roditelji, pošaljite svoju djecu u Školu. Sugerirajte im odgovorno ponašanje. Neka donesu svoje zaštitne maske, a mi ćemo se, zajedno sa Županijom, potruditi kako bi oni što prije dobili pamučne maske , koje će im koristiti u idućim nastavnim danima.

Detaljni protokol i upute za ponašanje u našoj Školi nalaze se na našoj Web stranici.

Sve novonastale situacije rješavati ćemo tijekom nastavnog procesa, o čemu će svi dionici biti pravovremeno obaviješteni.

Pozivam vas na suradnju i BUDIMO ODGOVORNI.

Ravnatelj:

Luka Mladinović, prof. el.   v.r.