„Brod i metalska industrija: 100 godina zajedno“.
Autor: Davor Knežević, 3. 10. 2021.

U petak, 1.10.2021. u novouređenim prostorima Đuro Đaković Montaže prisustvovali smo konferenciji za medije te predstavljanju projekta „Brod i metalska industrija: 100 godina zajedno“. Ovo je završni dio projekta u kojemu su sudjelovali i fotografi naše škole. Naime, tijekom svibnja i lipnja 2021. godine fotografi 3.f razreda: Noa Sebastijan Jukić, Antonela Lovrić, Tomislav Slobođanac i Gabriel Marek su fotografirali nekadašnje proizvodne hale tvornice „Đuro Đaković“. U pratnji su bili nastavnici Tomislav Margeta i Marta Živatović. Nakon završetka zadatka, formirano je stručno povjerenstvo koje je odabralo najbolji rad koji je na konferenciji i nagrađen. Autor je Gabriel Marek koji je osvojio vrijednu nagradu i priznanje. Na izložbi su uz povijesne fotografije izložene i one naših učenika te smo na taj način doprinijeli ovoj velikoj obljetnici u našem gradu.

VIDEO IZ MEDIJA