OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA
Autor: Davor Knežević, 13. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

Nastava u Industrijsko – obrtničkoj školi obustavlja se od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine na vremenski period od 2 tjedna, zbog sigurnosnih razloga uzrokovanih virusom COVID–19.

Provedba nastavnog procesa:

Teorijska nastava odvijat će se na daljinu putem društvenih mreža, aplikacija za online nastavu, Viber–a, WhatsApp–a ili na drugi prikladan način u dogovoru između predmetnog nastavnika i učenika.

Praktična nastava odvijat će se samo u obrtničkim radionica i tvrtkama u dane kada učenici po redovnom rasporedu obavljaju praktičnu nastavu u obrtničkim radionicama i tvrtkama.

Praktična nastava koja se odvija u školskoj radionici biti će u dogovoru između učenika , mentora i strukovnih učitelja odrađena u obrtničkim radionicama i tvrtkama u dane kada učenici po redovnom rasporedu obavljaju praktičnu nastavu u školskoj radionici.

Sve potrebne informacije učenici i roditelji pravodobno će dobiti od predmetnih nastavnika, mentora, te na kontakt škole:

Tel: 035/410 – 542,  Tel: 035/402 – 560, Tel: 035/402 – 561

Tel: 035/492 – 673, Tel: 035/492 – 676, Tel: 035/492 – 677

e- mail: industrijskoobrtnickaskola@optinet.hr

S poštovanjem,

Ravnatelj:

Luka Mladinović, prof. el. v.r.