Poziv maturantima za posao!!!
Autor: Davor Knežević, 6. 7. 2018.

Poštovani maturanti,

U vrijeme kada završavate srednjoškolsko obrazovanje, na kojem ovim putem čestitamo, i ozbiljno promišljate o nastavku školovanja  ili  o zasnivanju radnog odnosa, želimo vam u ovom kratkom prikazu predstaviti  mogućnost zasnivanja radnog odnosa  u društvu Elektrocentar Petek d.o.o..

Trgovačko   društvo  Elektrocentar Petek d.o.o.,  društvo je osnovano  1993. godine, sa sjedištem  u Ivanić-Gradu, Etanska cesta 8  koje danas  uspješno posluje  kao  društvo specijalizirano  za  izvođenja radova i pružanja usluga u elektroenergetici, građevinarstvu i telekomunikacijama.

Elektrocentar Petek d.o.o. sa zaposlenih  500 radnika predstavlja  lidera u izgradnji energetskih postrojenja, distributivnih niskonaponskih mreža, svih vrsta električnih instalacija ( industrijskih, kućnih, telekomunikacijskih, signalnih i dr.).

Upravo naših 500 radnika,  njihova stručnost,  profesionalnost  i težnja timskog rada  jamstvo  je našeg daljnjeg  uspješnog  razvoja za koji  nam je potrebno zaposliti  veći  broj motiviranih, snalažljivih radnika koji brzo uče, a koje smo mi u mogućnosti  osposobiti za samostalan rad i omogućiti adekvatnu plaću  i uvjete rada za radna mjesta: električara, elektromontera, elektrostrojara, elektromehaničara, telekomunikacijskih montera, bravara, zavarivača i građevinskog radnika.

Cijelu obavijest možete pogledati klikom na opširnije

Ako je vaša odluka da po završetku srednjoškolskog obrazovanja zasnujete radni odnos, bilo bi nam drago da vaš prvi posao bude u Elektrocentru Petek d.o.o., te molimo da nas radi mogućnosti zapošljavanja  kontaktirate putem mail-a: uprava@ecp.hr, vesna.petek@ecp.hr ili putem telefona na broj 01 5558 200.

S poštovanjem,

Elektrocentar Petek d.o.o.