Poziv za sudjelovanje
Autor: Administrator , 6. 6. 2017.

POZIV ZA SUDJELOVANJE NA znanstveno-stručnoj konferenciji

„PROFESIONALNI RAZVOJ ZA INKLUZIVNU ODGOJNO-OBRAZOVNU PRAKSU“

Split, 28.8. i 29.8. 2017.

Poštovani odgojno-obrazovni djelatnici (predškolskih, osnovnoškolskih, srednjoškolskih i visokoškolskih ustanova); udruge; učilišta; ustanove te svi zainteresirani za promicanje inkluzije, zadovoljstvo nam je pozvati vas na znanstveno-stručnu konferenciju „PROFESIONALNI RAZVOJ ZA INKLUZIVNU ODGOJNO-OBRAZOVNU PRAKSU“ koja će se održati u Splitu 28. 8. i 29. 8. 2017.

Organizator konferencije je Hrvatski pedagoško-književni zbor Ogranak Splitsko-dalmatinske županije (HPKZ OSDŽ) u suradnji sa znanstvenicima, stručnjacima i praktičarima u području odgoja i obrazovanju. Svrha konferencije je okupljanje edukatora, ustanova i udruga kako bismo zajednički doprinijeli razvoju inkluzivne odgojno-obrazovne prakse. Glavna tema je profesionalni razvoj odgojno-obrazovnih djelatnika za inkluzivnu odgojno-obrazovnu praksu.

U privitku su osnovne informacije o temama kojima će se konferencija baviti; načinu sudjelovanja te ostale upute potrebne za prijavu i sudjelovanje.

Pozivamo vas na aktivno sudjelovanje u radu konferencije.

Tim HPKZ-ovog OSDŽ-e