"Active, Attractive And Interactive eU Mathematics" se bliži kraju
Autor: Administrator , 13. 5. 2017.

Od 2. do 6.svibnja, 2017. godine održao se posljednji međunarodni sastanak projektnih timova koji upravljaju projektom „Active, Attractive And Interactive eU Mathematics“, u talijanskoj prijestolnici mode, Milanu . Na sastanku su bile profesorice Ines Delhusa i Marijana Zarožinski, kao voditelji projekta za Industrijsko-obrtničku školu Slavonski Brod. Sastanak se odvijao u tri radna dana, a glavni zadatak bio je kreiranje metodičkog priručnika za nastavu matematike.

Prije ljetnih praznika, kao i prošle školske godine , Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod ugostiti će Županijsko-stručno vijeće nastavnika matematike Brodsko-posavske županije, kako bi im pokazali rezultate projekta te kako bi vrjednovali metodički priručnik i e-platformu.

U tri radna dana u srednjoj strukovnoj školi „Cernusco“, ugrabili smo i nekoliko sati kako bi posjetili Matematički odsjek Sveučilišta u Milanu, katedralu Duomo, i legendarnu „Posljednju večeru“ Leonarda da Vincija.

Nadamo se uspješnom završetku projekta!

Posjetite http://www.e-mathematics.eu/ i pronađite materijale za nastavu matematike!

Projekt.pdf (335.77 KB)