Još jedan državni prvak iz naše škole!
Autor: Davor Knežević, 12. 4. 2017.

10. i 11. travnja bili smo domaćini Državnog natjecanja učenika zanimanja automehaničar/automehatroničar 2017.

U jakoj konkurenciji deset škola iz Republike Hrvatske naši učenici su izvrsnim rezultatima još jednom dokazali svoju kvalitetu obrazovanja kao i visoke profesionalne standarde ovoga zanimanja.

Najbolji rezultat i mjesto državnog prvaka osvojio je učenik naše škole Ivan Božanović sa osvojenih 99,50 bodova, pod mentorstvom prof. Željka Blavickog i strukovnog učitelja Marka Žebčevića.

FOTOGALERIJA

Drugo mjesto pripalo je učeniku Tomislavu Čolaku iz zadarske Strukovne škole Vice Vlatkovića sa osvojenih 96,75 bodova, a treće mjesto Filipu Kružiću iz karlovačke Tehničke škole s 95,00 bodova. Jako dobar rezultat i četvrto mjesto sa osvojena 94,00 boda na ovom natjecanju pripalo je također učeniku naše škole Mateu Sekuliću kojega je pripremao prof. Ante Jurić i strukovni učitelj Franjo Jelčić.

Čestitke svim kandidatima i njihovim mentorima, a posebno našem Ivanu – najboljem automehatroničaru 2017.g. u Republici Hrvatskoj koji nastavlju tradiciju državnih prvaka koju su u posljednjem desetljeću nosila čak petorica učenika naše Industrijsko-obrtničke škole iz svih školskih strukovnih sektora.

Prilog s HTV-a: Dnevnik u podne početak priloga na 11:10

FOTOGALERIJU MOŽETE POGLEDATI KLIKOM NA LINK:

NAPOMENA: Link otvoriti u pregledniku Google Chrome.