Uzvratni posjet francuskih učenika Industrijsko-obrtničkoj školi iz Slavonskoga Broda
Autor: Administrator , 6. 3. 2017.

U sklopu Erasmus+ projekta Bravarska EU priča prof. Antun Đurić je s 10 učenika bravara posjetio prije godinu i pol dana Francusku, točnije mjesto Colomier kod Toulousea. Domaćin posjeta bila je srednja škola Eugene Montel iz Colomiera.

Uspješna suradnja dviju škola nastavljena je te su ovih dana učenici iz Colomiera u gostima u Industrijsko-obrtničkoj školi Slavonski Brod. Od 1. 3. do 17. 3. 2017. godine učenici iz Francuske odrađivat će stručnu praksu u školskoj radionici, kao i u industrijskim i obrtničkim radionicama u Slavonskom Brodu. Uz realizaciju planiranih stručnih aktivnosti, namjera je još upoznavanje kulture, običaja i ljepota Slavonije, ali i Hrvatske u cjelini.

Učenici i nastavnici Industrijsko-obrtničke škole gostima su zaželjeli  dobrodošlicu te će se potruditi da im boravak u Slavonskom Brodu učine nezaboravnim sjećanjem. Suradnja se, naravno, nastavlja!