preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod

Login
Raspored zvonjenja

         Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.30

             VELIKI ODMOR

       4.  9.50-10.35

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00        

       Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.30

             VELIKI ODMOR

      4.   15.50-16.35

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Završni radovi

  

Školska knjižnica

   Ponedjeljak, srijeda, petak

           od 8 do 14 sati

      Utorak od 12 do 18 sati

    

   Četvrtak od 12 do 18 sati

Javni mediji

         

      

     

      

Arhiva naših vijesti

Zanimljivosti

Korisni linkovi

      

      

      

      

              

       

       

       

 

Naslovnica
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
16. međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije
Autor: Administrator , 27. 2. 2017.

16. međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije održano je u dva dijela: teoretskom i praktičnom, a proglašeni su i najbolji učenici iz sedam županija.

Na natjecanju je sudjelovala i naša škola.


Novogradiška Industrijsko obrtnička škola bila je domaćin 16. međužupanijskog natjecanja učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije.

Najbolji vodoinstalateri su učenici Ivan Horvat i Miroslav Main iz Industrijsko-obrtničke škole Slatina. Drugo mjesto zauzeli su Darko Pavičić i Josip Svitlanović iz Industrijsko-obrtničke škole Nova Gradiška.

U zanimanju instalateri grijanja i klimatizacije najbolji su bili Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar iz Industrijsko-obrtničke škole Virovitica. Drugi su Nikola Brezovac i Luka Dokić iz Obrtničke škole Bjelovar.

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

Zanimanje: Vodoinstalateri

1. Industrijsko-obrtnička škola – SLATINA

Učenici: Ivan Horvat i Miroslav Main

Mentor: Ernest Balta

2. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA

Učenici: Darko Pavićić i Josip Svitlanović

Mentor: Mladen Manda

3. Strojarska tehnička škola – OSIJEK

Učenici: Tiani Kućan i Vedran Živković

Mentor: Marin Bilić

4. Obrtnička škola – BJELOVAR

Učenici: Marko Hanžeković i Antonio Krklec

Mentor: Vladimir Šoški

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

Zanimanje: Instalateri grijanja i klimatizacije

1. Industrijsko-obrtnička škola – VIROVITICA

Učenici: Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar

Mentor: Igor Koletić

2. Obrtnička škola – BJELOVAR

Učenici: Nikola Brezovac i Luka Dokić

Mentor: Vladimir Šoški

3. Tehnička škola – DARUVAR

Učenici: Domagoj Dmejhal i Antonio Ivanović

Mentor: Zdravko Sikora i Dalibor Hašpl

4. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA

Učenici: Ivan Matijević i Edin Muratović

Mentor: Damir Kudra

5. Strojarska tehnička škola – OSIJEK

Učenici: Samuel Balaković i Stjepan Urtajl

Mentor: Marin Bilić

6. Industrijsko-obrtnička škola – SLAVONSKI BROD

Učenici: Mislav Butumović i Antonio Krijan

Mentor: Antun Đurić

Preuzeto: http://www.sbplus.hr/nova_gradiska/obrazovanje/srednje/oni_su_najbolji_vodoinstalateri_i_instalateri_grijanja_.aspx#.WLQuYH9VWSY





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju